Стартувала інформаційна кампанія Global Money Week

Сьогодні в Україні розпочався Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) – міжнародна інформаційна кампанія з фінансової обізнаності.

Кампанія Global Money Week в України триватиме два тижні – з 20 березня до 2 квітня. На учасників чекає насичена програма заходів на фінансові теми, за участі НБУ спільно з Проєктом USAID “Реформування фінансового сектору”. Участь у заходах візьмуть дошкільнята, учні й студенти, запрошені Міністерством освіти і науки України.

Загалом на заходи Global Money Week 2023 зареєструвалося більше 3 300 педагогів, які підтримують кампанію в своїх навчальних закладах. Для них НБУ підготував відеоуроки, навчальні матеріали для проведення уроків, конкурси для дошкільнят, учнів та студентів, конкурси “10 найактивніших шкілˮ та “10 найактивніших закладів вищої та професійно-технічної освітиˮ, опитування з фінансової грамотності для підлітків, European Money Quiz (можливість позмагатися за титул чемпіона Європи!), вебінари та віртуальні екскурсії від експертів НБУ та наших партнерів.

Також у межах Global Money Week 2023 цьогоріч стартує потужний освітній проєкт – другий набір у Школу фінансової грамотності для педагогів “Талан”. Влітку минулого року школа “Талан” випустила 264 педагоги, на другу хвилю навчання записалося більше 3 600 освітян, які бажають підвищити свій рівень фінансових знань та підготуватися до викладання в школі дисципліни “Підприємництво та фінансова грамотність”. Цей предмет Міністерство освіти і науки України вводить у школах з 2025 року.

Дізнатися більше про святкування Global Money Week 2023, ознайомитися з ідеями заходів, навчальними матеріалами з фінансової обізнаності, програмою заходів НБУ для педагогів, дошкільнят, школярів і студентів можна на тематичному сайті.