ВАЖЛИВО! Інформація про хід кримінального провадження відносно Рожкової Юлії Леонідівни – колишнього виконавчого директора Всеукраїнської асоціації ломбардів

Шановні учасники Асоціації!

Як було анонсовано в попередніх листах розсилки, повідомляємо про хід кримінального провадження, що було порушено за результатами виявлених чисельних грубих порушень у діяльності Рожкової Юлії Леонідівни, під час виконання нею функцій виконавчого директора Асоціації.

На даний час, органами досудового розслідування було проведено ще ряд обшуків за місцем проживання Рожкової Ю.Л. та за місцем виконання нею посадових обов’язків, під час яких було виявлено та вилучено додаткові речові докази, зокрема, техніку та конверти з грошовими коштами, які певно носять кримінальний характер, вилучено первинно-облікову та іншу документацію.

Також, за наданою правоохоронними органами інформацією у даному кримінальному провадженні призначено низку експертиз, планується ряд допитів та інших необхідних слідчих дій, спрямованих на зібрання доказів вини колишнього виконавчого директора Асоціації Рожкової Ю.Л. у вчинені кримінального правопорушення, в якому вона підозрюється. Зокрема, є необхідність у допиті самої Рожкової Ю.Л. та інших посадових осіб Асоціації.

Але, Рожкова Ю.Л. та інші посадові особи Асоціації від слідства переховуються. За неодноразовими викликами слідчого не з’являються, чим чинять значні перешкоди у проведенні розслідування. Встановити на даний час їх місце перебування слідство не може. Орган досудового розслідування вживає всіх необхідних та можливих заходів для їх розшуку та забезпечення явки на допит.

На підтвердження повідомленого, подаємо лист від Печерського Управління поліції ГУНП у м. Києві, яке проводить досудове розслідування. 

Отже, на даний час слідчі (розшукові) дій тривають.

В подальшому, як і раніше, будемо повідомляти вас про хід слідства, щоб кожний учасник Асоціації був обізнаний про об’єктивний стан справ, які відбуваються в Асоціації, враховуючи їх особливу важливість.

З повагою,

Асоціація «Всеукраїнська асоціація ломбардів»

+38 073 588 58 88

 association.lombard@gmail.com