Захист прав споживачів. Актуалізовано підходи до регуляторних вимог на ринку небанківських фінансових послуг

Зважаючи на продовження дії воєнного стану, для забезпечення стійкості та прозорості ринку, а також захисту прав споживачів регулятор актуалізує наглядові підходи.

Скорочуються строки реагування на порушення, які здійснюються небанківськими фінансовими установами. Зокрема, термін надання об’єктом нагляду до Національного банку письмового пояснення чи заперечення на акт про правопорушення  скорочується з семи до трьох днів. Строк подання небанківською фінансовою установою документів, що підтверджують усунення порушення, буде також скорочено з п’яти до двох робочих днів.

Відновлюється проведення інспекційних перевірок, а процес їх проведення – актуалізується. Зокрема, перевірки проводитимуться за результатами аналізу звернень фізичних осіб про порушення, що спричинили шкоду їх правам та законним інтересам, а також ненадання  учасником ринку небанківських послуг звітності до Національного банку, надання недостовірної інформації та виявлення в документах інформації щодо недотримання вимог законодавства, встановлення фактів погіршення фінансового стану учасника ринку небанківських послуг тощо.

Удосконалюються підходи до здійснення ліцензування небанківських фінансових установ. Національний банк застосовуватиме нові інструменти  для перевірки структур власності небанківських фінансових установ на предмет прозорості.

Ці та інші зміни передбачені постановами Правління Національного банку України:

Зазначені постанови набирають чинності з 16 серпня 2022 року.