Лист НБУ щодо подання звітності

NATIONAL BANK OF UKRAINE

9, Instytutska St., Kyiv, 01601, Ukraine phone: 0-800-505-240
fax +380 (44) 230-20-33, 253-77-50, e-mail: nbu@bank.gov.ua web:https://bank.gov.ua

Адресатам (за списком)

Про подання звітності учасниками ринку небанківських фінансових послуг

Вимоги до подання звітності учасниками ринку небанківських фінансових послуг до Національного банку України, у тому числі під час впровадження у країні воєнного стану, визначаються Правилами складання та подання звітності учасниками ринку небанківських фінансових послуг до Національного банку України, затвердженими постановою Правління Національного банку України від 25 листопада 2021 року No123 (далі – Правила No 123).

Вебпортал Національного банку України (далі – Вебпортал) працює в звичайному режимі.

Учасники ринку небанківських фінансових послуг, які з огляду на об’єктивні причини не могли належним чином відзвітувати відповідно до Правил No 123, мають це зробити протягом трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану або стану війни. Вебпортал буде відкритим для завантаження файлів зі звітними даними протягом зазначеного періоду (файли мають бути завантажені послідовно у хронологічному порядку відповідно до звітної дати).

Відповідне інформаційне повідомлення було розміщено 25 березня 2022 року на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку України.

Заступник Голови Сергій НІКОЛАЙЧУК