Нагадування щодо подання звітності

Шановні учасники Асоціації!

Нагадуємо Вам про  наступне.   

У відповідності до  Постанови Національного банку України  від 30 липня 2020 року N 113 «Про подання звітності з питань фінансового моніторингу до Національного банку України»,

ломбард, щоквартально, має надавати звітний файл 2JX «Дані про взаємодію небанківських установ зі спеціально уповноваженим органом»

Файл звітності

Періодичність подання

Звітний період

у поточному році

Строк подання

       
2JX 1 раз на квартал з 1 жовтня  по 31 грудня  не пізніше 10 робочого дня місяця, наступного за звітним кварталом – до 18 січня (включно) 2021 року

Форма звітності  – виключно електронна.

Підписант звітності – відповідальний працівник за проведення фінансового моніторингу  в фінансовій установі.

Порядок підписання

Шляхом накладання  КЕП особи, відповідальної за проведення фінансового моніторингу.

Специфіка КЕП.

Для підписання звітності з фінансового моніторингу необхідно отримання КЕП від імені юридичної особи на посадову особу – працівника, відповідального за проведення фінансового моніторингу в ломбарді .

Посада, при отриманні КЕП, має бути зазначена така, на яку  призначена така особа згідно із штатним розкладом (наприклад, керівник відділення, директор, тощо).

 Важливо!

Підписант звітності з фінансового моніторингу, має відповідати відомостям  про працівника, відповідального за проведення фінансового моніторингу в Реєстрі  фінансових установ.

 Отримати зразки файлів звітності, довідники, можна за допомогою електронної пошти звернувшись до Виконавчого апарату Асоціації.