Національний банк запропонував Уряду дозволити всім небанківським фінустановам надавати послуги під час карантину

Джерело

https://bank.gov.ua/news/all/natsionalniy-bank-zaproponuvav-uryadu-dozvoliti-vsim-nebankivskim-finustanovam-nadavati-poslugi-pid-chas-karantinu  

"Національний банк звернувся до Кабінету Міністрів з пропозицією дозволити всім небанківським фінансовим установам надавати свої послуги під час дії введених обмежувальних заходів.

З 17 березня Кабінет Міністрів припинив роботу підприємств, діяльність яких передбачає приймання відвідувачів.  Це обмеження не поширюється на банки та страхові компанії, однак поширюється на інші небанківські фінустанови (пункти обміну валют, фінансові компанії, кредитні спілки, ломбарди та ін.).

Сьогодні послуги з обміну валют, переказу коштів, небанківського кредитування, інші послуги небанківських фінустанов користуються значним попитом у населення. Тому Національний банк пропонує Уряду внести зміни до постанови №211 від 11 березня, дозволивши надання всіма фінансовими установами послуг під час дії обмежувальних заходів. Це дозволить забезпечити безперебійність надання фінпослуг всім громадянам."


Висловлюємо Національному банку України найщирішу подяку за підтримку у  спільному прагненні щодо забезпечення задоволення першочергових фінансових потреб громадян в умовах дії обмежувальних заходів у нестабільний для країни період.