Щодо необхідності повідомлення Держфінмоніторинг України

Щодо необхідності повідомлення Держфінмоніторинг України про присвоєння коду ЄДРПОУ відокремленому підрозділу

 

У разі присвоєння коду ЄДРПОУ відокремленому підрозділу, який стоїть на обліку у Держфінмоніторингу України, ломбарди протягом 3 робочих днів з дати внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань зобов’язані подати до Держфінмоніторингу України форму № 1-ФМ, заповнену у відповідності до вимог Інструкції щодо заповнення форм обліку та подання інформації, пов’язаної із здійсненням фінансового моніторингу, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 29 січня 2016 року № 24, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16 лютого 2016 р. за № 241/28371 (далі – Інструкція).

При цьому, відповідно до вимог абзацу п’ятого пункту 4 розділу II Інструкції форма №1-ФМ обов’язково подається разом із супровідним листом довільної форми з інформацією про зміни, а саме про присвоєння коду ЄДРПОУ відокремленому підрозділу.

Зазначена письмова кореспонденція направляється до Держфінмоніторингу України на адресу: вул. Білоруська, 24, м. Київ, 04050.