Щодо необхідності оновлення внутрішніх документів з питань фінансового моніторингу з урахуванням вимог законодавства

Вважаємо за необхідне повторно нагадати членам Асоціації про необхідність виконання ломбардами вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу щодо постійного з урахуванням законодавства оновлення правил фінансового моніторингу, програми здійснення фінансового моніторингу та інших внутрішніх документів з питань фінансового моніторингу.

У лютому місяці поточного року Асоціація звертала увагу ломбардів щодо набрання чинності Законом України від 14 жовтня 2014 року №1702-VII «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» та повідомляла про оновлення Асоціацією примірних документів з питань фінансового моніторингу.

Оновлені примірні документи з організації та проведення фінансового моніторингу можна отримати звернувшись до виконавчого апарату Асоціації.

Оновлені примірні документи надаються учасникам Асоціації за умови відсутності заборгованості по сплаті членських внесків.