Нагадування про подання звітності до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

 

Шановні учасники Асоціації!

Нагадуємо Вам про обов’язок подання звітності  до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг  (Розпорядження від 4 листопада 2004 року N 2740 «Про затвердження Порядку складання та подання звітності ломбардами до Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України»).

Строк подачи звітності за 3 квартал – до 25 жовтня 2012 року.

Звертаємо Вашу увагу на те, що електронна форма звітності ломбардів за 3 квартал 2012 року складається з використанням web – інтерфейсу за допомогою Комплексної інформаційної системи Держфінпослуг:  http://217.76.195.214/

В наданих Вам Нацкомфінпослуг  повідомленнях про надання логіна користувача та пароля фінансовій установі для доступу до вказаної вище веб-сторінки –  для складання звітності необхідно використовувати логін (та відповідно пароль) з позначкою R.

Форми звітності заповнюються ломбардами на підставі даних бухгалтерського обліку та даних облікової та реєструючої систем ломбарду за відповідний звітний період  у тисячах гривень з одним десятковим знаком, а для зазначення кількості договорів – у штуках.

Звітність надається в електронному (через Комплексну інформаційну систему Держфінпослуг) та письмовому вигляді на адресу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (далі – Комісія): 01001, м.Київ-1, вул. Б.Грінченка, 3.

Звітність в паперовій формі подається пронумерованою, прошитою та підписаною керівником ломбарду, головним бухгалтером, підписи яких засвідчуються печаткою ломбарду.

Датою подання звітності вважається день фактичного її передання до Комісії. При надходженні звітності поштою дата подання визначається за поштовим штемпелем підприємства (відділення) зв’язку, що обслуговує відправника.

У випадку допущення помилок та самостійного їх виявлення у поданій звітності – ломбард має право подати не пізніше останнього терміну подання наступної звітності уточнені форми попередньої звітності. Для цього необхіно перевірити «статус» звітності в Комплексній інформаційний системи за адресою http://217.76.195.214/, попередньо зареєструвавшись, шляхом введення наданого Вам Комісією логіну та паролю.

У випадку, якщо "статус" звітності (за попередній звітний  квартал 2012 року) визначається в Системі як  «відхилено» – Вам необхідно ознайомитись із зауваженнями та  усунути їх, врахувавши нові показники при скаладнні звітності за 3  квартал 2012 року.

Звертаємо Вашу увагу на те, що у разі ненадання, несвоєчасного надання інформації, надання не в повному обсязі встановленої Положенням звітності або надання недостовірної інформації Комісія застосовує заходи впливу, передбачені чинним законодавством.

У випадку виникнення додаткових питань – звертайтеся до виконавчого апарату Асоціації.