Відбулось 18 -те засідання робочої групи по розгляду проблемних питань суб’єктів первинного фінансового моніторингу – небанківських установ

          16 березня 2010 року у приміщенні Держфінмоніторингу України відбулось вісімнадцяте засідання робочої групи по розгляду проблемних питань суб’єктів первинного фінансового моніторингу – небанківських установ, в роботі якої приймав участь і представник Асоціації «Всеукраїнська асоціація ломбардів».

         На засіданні робочої групи було розглянуте питання щодо виконання суб’єктами первинного фінансового моніторингу – небанківськими установами Вимог до кваліфікації працівника суб’єкта первинного фінансового моніторингу, відповідального за проведення фінансового моніторингу у сфері запобігання та протидії запровадженню в легальний обіг доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму, затверджених наказом Держфінмоніторингу від 12.05.2003 № 46 (у редакції наказу Держфінмоніторингу від 15.10.2009 № 147).

         В обговоренні зазначеного питання, яке було ініційоване Асоціацією, представник Асоціації звернув увагу присутніх, у тому числі представників Держфінмоніторингу України, на складність виконання ломбардами вимог, встановлених наказом до кваліфікації відповідальних працівників.

         За результатами засідання робочої групи прийнято рішення про необхідність опрацювання можливості внесення змін до встановлених вимог з урахуванням наданих Асоціацією пропозицій.

           Про рішення, прийняте Держфінмоніторингом України після опрацювання зазначеного питання, буде повідомлено додатково у Віснику Всеукраїнської асоціації ломбардів.