Нагадування про подання ломбардами звітності (Форма 1-СЛ) до Міністерства фінансів України та до Державної скарбниці України Національного банку України

 

 

 

Шановні учасники Асоціації! Нагадуємо, що на виконання вимог Наказу Міністерства фінансів України від 5 грудня 2005 року N 839, яким затверджено «Порядок надання звітності про обсяги дорогоцінних металів і діамантів у ювелірних та побутових виробах, а також у ювелірних та побутових виробах, що стали непридатними чи втратили експлуатаційну цінність, скуплених у населення і не викуплених з-під застави»:

ломбардам до 30 січня необхідно подати  до Міністерства фінансів України та до Державної скарбниці України Національного банку України звітність за формою 1-СЛ. Звітний період –  за 2 півріччя 2009 року. Звітність надається станом на 1 січня 2010 року та формується на підставі даних бухгалтерського обліку.

Звітність за формою 1-СЛ надсилається листом чи подається особисто до Міністерства фінансів України (01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2) та до Державної скарбниці України Національного банку України (02660, м. Київ, вул. Пухівська, 9).

Форму звіту 1-СЛ та необхідні консультації з приводу її заповнення можна отримати звернувшись до виконавчого апарату Асоціації.