Курси підвищення кваліфікації керівників та головних бухгалтерів ломбардів…..

Міжнародна академія фінансів та інвестицій ТОРГОВО – ПРОМИСЛОВОЇ  ПАЛАТИ УКРАЇНИ запрошує керівників та головних бухгалтерів ломбардів на курси підвищення кваліфікації…

Курси відбудуться в першій половині квітня 2009 року.

Членам Всеукраїнської Асоціації ломбардів надається 10% знижка.

Лекції та практичні заняття проводяться провідними фахівцями Держфінпослуг, викладачами вузів та досвідченими спеціалістами з питань діяльності ломбардів згідно навчальної програми, затвердженої Держфінпослуг.

Програма навчання передбачає розгляд питань:

• Ринок фінансових послуг України. Тенденції розвитку фінансових послуг в Україні

• Перспективи розвитку ломбардної діяльності на фінансовому ринку України

• Державне регулювання діяльності ломбардів

• Правове регулювання фінансово-господарської діяльності ломбардів

• Державний контроль за діяльністю ломбардів

• Фінансовий моніторинг у ломбардах

• Поняття та принципи кредитування. Особливості кредитування в ломбардах

• Система податків і зборів у ломбардній системі в Україні: нормативна база, суб’єкти податкових відносин, податкове зобов’язання, податок на прибуток, податок на доходи фізичних осіб, стягнення, адміністрування податків, порушення податкового законодавства та відповідальність за їх скоєння

• Організація бухгалтерського обліку та фінансової звітності у ломбардах; аудит як форма контролю

• Фінансовий аналіз діяльності ломбарду: основні фінансові показники, що характеризують фінансову стабільність ломбардів; методи аналізу основних фінансових показників

• Управління ризиками в ломбардах: критерії ризиковості операцій, співвідношення ризиковості та прибутковості, порядок формування резерву на покриття можливих втрат.

 

Слухачі, що пройшли курс підвищення кваліфікації, отримують свідоцтво державного зразка про проходження курсів підвищення кваліфікації.

Для отримання кваліфікаційного свідоцтва необхідно успішно скласти іспит.

Для проходження курсів необхідно надати такі документи: документ про вищу освіту, копію паспорта (сторінки 1,2,11(місце реєстрації)). Навчання проходить на матеріально-технічній базі Академії. Аудиторії Академії обладнані сучасними технічними засобами. Слухачі курсів забезпечуються збірником чинних законодавчих та нормативно-правових актів за тематикою курсу. У вартість навчання входить організація та проведення курсу, у тому числі оплата лекторів, підготовка нормативних матеріалів за програмою курсу, кава-брейки.

За бажанням слухачів Академія може замовити місця в готелі. Плата за проживання не входить до вартості послуг з навчання.

Участь у навчанні необхідно підтвердити факсом за номером 044-279-37-57

Підтвердження надати за формою:

Тема курсу:______________________________

Дата курсів: ___________ 2009

Назва організації-учасника курсів:_______________________________

Адреса:___________________________________

№ п./п ПІБ учасника курсів…посада…телефон…бронювання готелю(макс.вартість) примітка

Плату за навчання необхідно здійснити до початку занять відповідно до рахунку. Для отримання 10%-ої знижки необхідно надати копію свідоцтва про членство у Всеукраїнській Асоціації ломбардів.

Для отримання додаткової інформації : 044 461-98-32, 044 461-98-33, факс: 044 279-37-57. (контактна особа – Вікторія).

Довідково: Академія розташована у приміщенні Торгово-промислової палати України за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33 (вхід з вул. Стрітенської, 10, поверх 4). Дістатися до Академії можна: від станцій метро „Майдан Незалежності” або “Лук’янівська” тролейбусом або маршрутним таксі #16,18 до зупинки “Львівська площа”; від залізничного вокзалу автобусом №7 до зупинки „Львівська площа”; від станції метро „Золоті ворота” – пішки.