Щодо подання Звіту про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням.

Департамент державного регулювання операцій з дорогоцінними металами i дорогоцінного камінням та пробірного нагляду Міністерства фінансів України звертає увагу суб’єктів господарювання на необхідність подання Звіту про операції з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням (далі – ЗВІТ) за I квартал 2009 року i повідомляє.

Починаючи з четвертого кварталу 2008 року суб’єкти господарювання зобов’язані подавати Мінфіну Звіт не тільки в паперовому вигляді, айв електронному вигляді, заповнений за допомогою спеціально розробленого програмного забезпечення.

Нагадуємо, що вказане програмне забезпечення розміщено на веб-сайті Мінфіну http://www.minfin.gov.ua в рубриці "Ліцензування: порядок, документи / Операції з дорогоцінними металами та камінням / Операції з дорогоцінними металами та камінням", підпункт «7а», складається воно з п’яти частин (ч.1, ч.2, ч.3, ч.4, ч.5) та містить інструкцію з його експлуатації.

Для складання Звіту за I квартал 2009 року Міністерство фінансів розмістило оновлення програмного забезпечення, що складається з двох частин (o-l i o-2).

Суб’єктам господарювання, які раніше скачали програмне забезпечення (ч.1, ч.2, ч.3, ч.4, ч.5), необхідно скачати на диск D зазначені оновлення (o-l i о-2) та оновити програму шляхом поступового розархівування та відкриття файлів оновлення.

Суб’єкти господарювання, які не встановлювали програмного забезпечення, повинні спочатку скачати на диск D програмне забезпечення (ч.1, ч.2, ч.3, ч.4, ч.5) розархірувати ч.1 та використовуючи файл «setup. ехе» встановити програму. Після цього необхідно скачати на диск D зазначені оновлення (o-l і о-2) та оновити програму шляхом поступового розархівування та відкриття файлів оновлення.

Після завантаження оновлень необхідно зайти в програму, вибрати на панелі інструментів «Довідка», відкрити «Про програму» та пересвідчитись, що встановлена версія програми є версією 8.64.000.

Нагадуємо, що суб’єкти господарювання зобов’язані надсилати такий Звіт до Мінфіну поштою в паперовому вигляді на адресу: 01008, м. Київ. вул. Грушевського, 12/2.

В електронному вигляді звіт обов’язково слід надсилати на адресу: Nakaz894@minfin.gov.ua.

За відсутності можливості надсилати звіт електронною поштою його необхідно зберегти на магнітному носії (диск, дискета) та надсилати поштою разом  із  паперовим примірником.

Довідки щодо заповнення форм Звіту надаються за телефонами: (8044) 489-31-90, 489-31-00, 277-55-29, 489-18-25.

Довідкову інформацію щодо встановлення та оновлення програмного забезпечення для заповнення форм Звіту в електронному вигляді можна отримати за телефоном (8044) 206-72- 10.

 

Директор Департаменту                                                                            В. П. Мельник