Перелік документів, які надаються до Держфінпослуг для внесення інформації до Державного реєстру про присвоєння відокремленому підрозділу внутрішнього реєстраційного номера…

Враховуючи велику кількість запитань учасників асоціації стосовно переліку документів, які надаються до Держфінпослуг для внесення інформації до Державного реєстру про присвоєння відокремленому підрозділу ломбарду внутрішнього реєстраційного номера, вважаємо за необхідне надати наступну інформацію:

Для присвоєння внутрішнього реєстраційного номера (для діючих відокремлених підрозіділів) до Держфінпослуг надають наступні документи:

1. Повідомлення про зміни в інформації, яка надавалася для внесення інформації про ломбард та/або відокремлений підрозділ (Додаток 4 до Положення );

2. Реєстраційну картку з інформацією про відокремлений підрозділ юридичної особи в паперовій (додаток 4 до Положення про Державний реєстр) та електронній формі у форматі, установленому Держфінпослуг;

3. Довідку про відповідність відокремленого підрозділу ломбарду встановленим до нього вимогам (додаток 2 до цього Положення).

4. Копія рішення ломбарду (протокол) про присвоєння внутрішнього реєстраційного номера відокремленому підрозділу, засвідчений печаткою ломбарду та підписом керівника ломбарду.

5. Опис.

 

ДОКУМЕНТИ ПОДАЮТЬСЯ ПРОНУМЕРОВАНІ, ПРОШИТІ, У ШВИДКОЗШИВАЧІ.

КОЖЕН ДОКУМЕНТ, ЩО МАЄ 2 АРКУШИ ТА БІЛЬШЕ – ТАКОЖ ПРОШИВАЄТЬСЯ.

 

 

Протягом 15 робочих днів з дати надходження повідомлення про зміни до інформації про відокремлений підрозділ ломбарду та всіх документів до нього Держфінпослуг уносить відповідні зміни до Реєстру і надсилає ломбарду відповідне повідомлення засобами електронного зв’язку.

Шановні учасники асоціації, за наявності додаткових запитань – звертайтесь за допомогою до спеціалістів виконавчого апарату асоціації – завжди раді Вам допомогти. 

 Зразки необхідних документів ви можете отримати за допомогою електронної пошти.