Щодо присвоєння внутрішнього реєстраційного коду діючим відокремленим підрозділам ломбарду….

Шановні учасники Асоціації! Інформуємо Вас про те, що на сайті Держфінпослуг у розділі "Державний реєстр фінансових установ" активовано функцію просвоєння діючим відокремленим підрозділам ломбарду внутрішнього реєстраційного номера (коду).

Зазаначаємо, що у відповідності до норм Положення про порядок внесення інформації про ломбарди (їх відокремлені підрозділи)  до Державного реєстру фінансових установ, викладеним в новій редакції, згідно Розпорядження комісії № 1140:

„Кожному відокремленому підрозділу ломбард присвоює внутрішній реєстраційний код, який має містити 12 знаків. Перші 8 знаків внутрішнього реєстраційного коду відокремленого підрозділу мають відповідати ідентифікаційному коду ломбарду за ЄДРПОУ, 9 знак – крапка, 10 – 12 знаки – порядковий номер відокремленого підрозділу ломбарду*;

* Приклад присвоєння відокремленому підрозділу ломбарду реєстраційного номера: ломбард має код за ЄДРПОУ 90000008, тоді реєстраційний номер першого відокремленого підрозділу такого ломбарду має бути: 90000008.001.