Курсы повышения квалификации руководителей и главных бухгалтеров ломбардов….

Міжнародна академія фінансів та інвестицій Торгово-промислової палати України (далі – Академія ) на підставі ліцензії  Міністерства освіти і науки України та Договору про співробітництво з навчання, укладеного з Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України (далі – Держфінпослуг) №30 від 6 серпня 2007 року, проводить набір слухачів на курси підвищення кваліфікації керівників та головних бухгалтерів ломбардів а також фахівців з питань фінансового моніторингу .

Навчання на курсах відбудеться у першій декаді лютого 2009 року .  

Членам   Всеукраїнської   Асоціації   ломбардів   надається    10% знижка вартості навчання.

Оплату за участь у навчанні за даною програмою необхідно здійснити до початку курсу на розрахунковий рахунок 260043013490 в АБ «Таврика» м. Києва, МФО 300788  Код ЄДРПОУ 19454139, отримувач платежу: Міжнародна академія фінансів та інвестицій.

 

Лекції та практичні заняття проводяться провідними фахівцями Держфінпослуг, викладачами вузів та досвідченими спеціалістами-практиками з питань діяльності суб’єктів ринку фінансових послуг.

Слухачі, що пройшли курс підвищення кваліфікації та успішно склали іспит, отримують свідоцтво про проходження курсів підвищення кваліфікації.

Навчання проходить на матеріально-технічній базі  Академії. Аудиторії Академії обладнані сучасними технічними засобами. Слухачі курсів забезпечуються збірниками чинних законодавчих та нормативно-правових актів за програмою курсу.

  Вартість навчання включає витрати щодо організації та проведення курсу, у тому числі на оплату лекторів, підготовку збірника нормативних матеріалів, кава-брейки. Плата за проживання не входить до вартості послуг з навчання.

 

Участь просимо підтвердити факсом за номером 044279-37-57 за формою:

 

Тема курсу: __________________________________________________________________

Дата проведення: _____________________________

Назва установи-учасника:____________________________________________________________________

Місцезнаходження:_________________________________________________________________________

Код ЄДРПОУ ________________________________

Контактний тел./факс ______________________________________________________________________

ПІБ учасника (учасників)

посада

телефон (роб. та моб.)

примітка

____________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

           

 

При реєстрації учасник повинен надати наступні документи: копію платіжного доручення;  копію паспорту (1, 2 сторінки, прописка);  копію свідоцтва платника податку установи учасника.

Для отримання 10%-ої знижки необхідно надати копію свідоцтва про членство у Всеукраїнській Асоціації ломбардів.

Для отримання додаткової інформації:

телефон: 044 279-80-33

факс: 044 279-37-57

Website: ssi-iprg@ucci.org.ua

E-mail: lvo-iprg@ucci.org.ua

Довідково: Академія знаходиться за адресою: 01601, м.Київ, вул. В.Житомирська. 33, (вхід з вул. Стрітенська, 10, поверх 4).

Дістатися  до Академії можна: від станції метро „Майдан Незалежності” або “Лук’янівська” тролейбусом або маршрутним таксі  №16;18 до зупинки “Львівська площа”, від залізничного вокзалу автобусом №7 до зупинки „Львівська площа”, або пішки від станції метро „Золоті ворота”.

*Згідно ст. 5 п.5.1.3 Закону України про ПДВ, Постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2005р. №435 „Про затвердження переліку послуг з виховання та навчання, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість”, Закону України від 13.12.2001 р. №2887-ІІІ „Про внесення змін до ст.61 Закону України „Про освіту” плата за підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації кадрів та надання навчальних послуг закладами не оподатковуються.