ВНИМАНИЕ РУКОВОДИТЕЛЕЙ ЛОМБАРДОВ!! Всем ломбардам необходимо посмотреть информацию о финансовых учреждениях ломбардах, размещенную на сайте Госфинуслуг…

ВНИМАНИЕ РУКОВОДИТЕЛЕЙ ЛОМБАРДОВ!!
Всем ломбардам необходимо посмотреть информацию о финансовых учреждениях ломбардах, размещенную на сайте Госфинуслуг.
Если Вы обнаружили неточности в информации (приведенной на сайте Госфинуслуг) о руководителе ломбарда, адресе, телефоне и т.д., – необходимо в электронном режиме внести правки (см. информацию в письме Госфинуслуг) и сообщить в Госфинуслуг.

Текст письма Госфинуслуг:

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядження Державної комісії з регулювання
ринків фінансових послуг України від 27.12.2007 р. № 8478
Керівникам фінансових установ, інформація про які внесена до Державного реєстру фінансових установ

З метою реалізації єдиного підходу в складанні та поданні електронних форм даних (далі – Електронні форми) фінансовими установами до Державної комісії з регулювання фінансових послуг України (далі – Держфінпослуг), відповідно до розпорядження Держфінпослуг від 28.08.2003 №41 "Про затвердження Положення про Державний реєстр фінансових установ", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.09.2003 року за №797/8118, 2 серпня 2007 року прийнято розпорядження Держфінпослуг №7769 "Про затвердження структури файлів, формату та опису полів електронної форми даних, що подаються юридичними особами – суб’єктами господарювання до Держфінпослуг для внесення інформації до Державного реєстру фінансових установ" (далі – Розпорядження).

Відповідно до Розпорядження з 1 січня 2008 року Електронні форми повинні складатись і подаватися фінансовими установами тільки через web-інтерфейс на офіційному сайті Держфінпослуг у режимі on-line.

Просимо переглянути інформацію про фінансову установу, що відображається на веб-сторінці Державного реєстру фінансових установ. У разі виявлення неточностей в інформації (наприклад, невірно зазначений номер телефону тощо), фінансовій установі необхідно самостійно виправити та надіслати до Держфінпослуг електронну (у розділі "Функції" натиснути напис "Відправити в комісію") і паперову форми реєстраційної картки юридичної особи та реєстраційної картки з інформацією про відокремлені підрозділи юридичної особи (у разі наявності відокремлених підрозділів).

Також, звертаємо увагу фінансових установ на необхідність вчасного (протягом п’ятнадцяти робочих днів після виникнення змін та/або доповнень до документів, поданих для внесення до Державного реєстру фінансових установ) письмового повідомлення Держфінпослуг про такі зміни та надання відповідних підтвердних документів.

Для доступу до веб-сторінки Державного реєстру фінансових установ кожній фінансовій установі в жовтні-листопаді 2007 року було надіслано логін користувача та пароль. У разі неотримання логіна користувача та пароля фінансовою установою, необхідно зателефонувати до наглядового департаменту:

Департамент нагляду за фінансовими компаніями: Телефон: (044) 234-99-43, 234-60-48;

Контактна інформація щодо роботи з веб-сторінкою Державного реєстру фінансових установ:
Телефон: (044) 234-29-01; E-mail: reestr@dfp.gov.ua

Голова В. Альошин