Звертаємо увагу фінансових установ!!!! Відповідно до Розпорядження з 1 січня 2008 року Електронні форми повинні складатись і подаватися фінансовими установами тільки через web-інтерфейс на офіційному сайті Держфінпослуг у режимі on-line. ….

Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 27.12.2007 р. № 8478
Просимо переглянути інформацію про фінансову установу, що відображається на веб-сторінці Державного реєстру фінансових установ. У разі виявлення неточностей в інформації (наприклад, невірно зазначений номер телефону тощо), фінансовій установі необхідно самостійно виправити та надіслати до Держфінпослуг електронну (у розділі "Функції" натиснути напис "Відправити в комісію") і паперову форми реєстраційної картки юридичної особи та реєстраційної картки з інформацією про відокремлені підрозділи юридичної особи (у разі наявності відокремлених підрозділів).
Також, звертаємо увагу фінансових установ на необхідність вчасного (протягом п’ятнадцяти робочих днів після виникнення змін та/або доповнень до документів, поданих для внесення до Державного реєстру фінансових установ) письмового повідомлення Держфінпослуг про такі зміни та надання відповідних підтвердних документів.
Для доступу до веб-сторінки Державного реєстру фінансових установ кожній фінансовій установі в жовтні-листопаді 2007 року було надіслано логін користувача та пароль. У разі неотримання логіна користувача та пароля фінансовою установою, необхідно зателефонувати до наглядового департаменту:

Департамент нагляду за фінансовими компаніями:
Телефон: (044) 234-99-43, 234-60-48;

Контактна інформація щодо роботи з веб-сторінкою Державного реєстру фінансових установ:

Телефон: (044) 234-29-01;
E-mail: reestr@dfp.gov.ua