24 жовтня 2007 р. представники Всеукраїнської Асоціації ломбардів взяли участь у засіданні Спільної робочої групи громадських організацій учасників фінансового ринку з питань реклами….

Засідання було присвячено узгодженню проекту Меморандуму про взаємодію учасників ринку фінансових послуг України та координації зусиль щодо встановлення правил використання добросовісної реклами своїх послуг. Учасники основною метою своєї співпраці визначили таке:
– вдосконалення законодавчої та нормативної бази з питань запобігання некоректній та недобросовісній рекламі на ринку фінансових послуг;
– вироблення колективних вимог (рекомендацій, стандартів) для рекламування продуктів фінансових ринків для населення, з метою створення атмосфери неприйняття випадків використання неправомірних маніпуляцій, викривлень, які не відповідають дійсності і можуть зашкодити діловій репутації професійних учасників фінансового ринку.
Меморандум про співпрацю і взаємодію запланували підписати Асоціація українських банків, Всеукраїнська асоціація ломбардів, Ліга страхових організацій, Національна асоціація кредитних спілок України, Національна асоціації недержавних пенсійних фондів та адміністраторів НПФ, Українська асоціація інвестиційного бізнесу, Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів, Українське Кредитно-Банківський Союз.