Про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться у ЄДР

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ від 25.06.2007 р. N 4589

Про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться у ЄДР

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва розглянув Ваш лист від 15.05.2007 р. N ДК 01-48 щодо порядку внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (далі – Єдиний державний реєстр), та повідомляє таке.
Відносини, які виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, а також фізичних осіб – підприємців, регулює Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців" (далі – Закон про реєстрацію).
Відповідно до частини першої статті 19 Закону про реєстрацію у разі, якщо зміна відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, не пов’язана із змінами до установчих документів юридичної особи або не підлягає державній реєстрації, виконавчий орган юридичної особи або уповноважена ним особа зобов’язані подати (надіслати рекомендованим листом) державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи юридичної особи заповнену реєстраційну картку про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі.
Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до частини другої статті 19 Закону про реєстрацію державному реєстратору забороняється вимагати додаткові документи для внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі, якщо вони не передбачені частиною першою цієї статті.

Т. в. о. Голови С. Іголкін