Щодо урахування фінансово-господарських збитків при розрахунку частини прибутку та щодо включення витрат на ремонт орендованого приміщення до складу валових….

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 24.01.2007 р. N 718/6/15-0316

Щодо урахування фінансово-господарських збитків при розрахунку частини прибутку та щодо включення витрат на ремонт орендованого приміщення до складу валових

(Витяг)

Державна податкова адміністрація України <…> розглянула лист щодо деяких питань оподаткування і повідомляє.

<…>

2. На виконання вимог статті 67 Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" та пункту 6 Порядку і нормативів відрахування господарськими організаціями до загального фонду державного бюджету частини прибутку (доходу) за результатами господарської діяльності у 2005 році та щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2006 році наказом ДПА України від 19.07.2006 N 421 затверджено форму Розрахунку частини прибутку (доходу), що підлягає сплаті до загального фонду Державного бюджету України за результатами фінансово-господарської діяльності в 2005 році та щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2006 році (далі – Розрахунок).

При отриманні платником податку від’ємного значення за результатами фінансово-господарської діяльності січня – лютого 2005 року р. 07.1 Розрахунку заповнюється з прочерком.

<…>

7. Відповідно до пп. 8.3.7 п. 8.3 ст. 8 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (далі – Закон), амортизація окремого об’єкта основних фондів першої групи провадиться до досягнення балансовою вартістю такого об’єкта ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (або 1700 грн.). Залишкова вартість такого об’єкта відноситься до складу валових витрат за результатами відповідного податкового періоду, а вартість такого об’єкта прирівнюється до нуля.

Виходячи з вищевикладеного, якщо сума витрат на ремонт орендованого приміщення менше 1700 грн., то включення до складу валових витрат можливо лише у кварталі, наступному за кварталом проведення відповідних поліпшень.

<…>

Заступник Голови Л. Боєнко

Надруковано:
"Податки та бухгалтерський облік",
N 15, 19 лютого 2007 р.