На свій запит, направлений до Державного фінансового моніторингу, щодо заповнення полів „Адреса е-mаіl” в разі відсутності у ломбарду електронної пошти, Асоціація отримала відповідь:

На свій запит, направлений до Державного фінансового моніторингу, щодо заповнення полів „Адреса е-mаіl” в разі відсутності у ломбарду електронної пошти, Асоціація отримала відповідь:

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ
Державний комітет фінансового моніторингу України розглянув лист Всеукраїнської асоціації ломбардів від 15 вересня 2006 року № 02-68 та повідомляє наступне.
Порядок заповнення форм обліку та подання інформації суб’єктами первинного фінансового моніторингу визначений наказом Державного комітету фінансового моніторингу України від 13 травня 2003 року № 48, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 23 травня 2003 р. за № 394/7715 „Про затвердження деяких форм обліку та подання інформації, пов’язаної із здійсненням фінансового моніторингу, та Інструкції щодо їх заповнення".
Відповідно до Інструкції, поле 310 „Адреса е-mаіl є обов’язковим для заповнення, у ньому указується адреса електронної пошти суб’єкта первинного фінансового моніторингу юридичної особи/
Поле 470 „Адреса е-mаіl Розділу IV „Відомості про відокремлений підрозділ” форми 1-ФМ заповнюється обов’язково у разі наявності та при поданні суб’єктом звернення щодо присвоєння відокремленому підрозділу ідентифікатора для подання інформації в електронному вигляді.
Поле 550 „Адреса е-mаіl Розділу V „Відомості про відповідального (відповідальних) працівника (працівників)" форми 1-ФМ заповнюється обов’язково у разі наявності, у цьому полі указується адреса е-mаіl відповідального працівника.
Щодо поля 630 „Адреса е-mаіl частини 2 „Відомості про особу, що
тимчасово виконує обов’язки відповідального працівника у разі його
відсутності" Розділу V форми 1-ФМ, то у ньому обов’язково у разі наявності указується адреса е-mаіl тимчасово виконуючого обов’язки відповідального працівника.