30 серпня 2006 року представники ВАЛ взяли участь у черговому засіданні Громадської колегії при Державному комітеті фінансового моніторингу.

На засіданні Громадської колегії був розглянутий проект Закону „Про внесення змін до Закону України „Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом”. Членами Громадської колегії обговорювалися окремі проблемні питання щодо здійснення фінансового моніторингу.
Також відповідно до Указу Президента від 15.09.2005р. „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” представниками Держфінмоніторингу з метою дослідження громадської думки серед суб’єктів первинного фінансового моніторингу запропоновано провести анкетування.

Шановні учасники ВАЛ! За бажанням та можливістю Ви можете заповнити анкету (надіслана всім членам ВАЛ електронною поштою) та надіслати її або до Державного комітету з питань фінансового моніторингу або до офісу Асоціації для подальшої передачі інформації до комітету.