Повідомляємо Вам, що Редакція „Україна BUSINESS” з 1 березня до 1 червня 2006 року приймає для обов’язкового оприлюднення фінансову звітність за 2005 рік (п’ять форм), яку цього року ломбарди публікуватимуть вперше…

“РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ “УКРАЇНА БІЗНЕС”
01004, Київ, вул. Пушкінська, 20-А, оф. 24
Тел/факс: (044) 238 68 38, 234 25 55
E-mail: inform@ukrbizn.kiev.ua

Фінансово-економічний тижневик – заснований у 1990 році

Керівникам ломбардів
Шановні панове!
Як Вам відомо, Розпорядженням Держфінпослуг №26 від 27 січня 2004 року фінансово-економічний тижневик „Україна BUSINESS” визначений офіційним виданням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України.
У зв’язку з цим повідомляємо Вам, що Редакція з 1 березня до 1 червня 2006 року приймає для обов’язкового оприлюднення фінансову звітність за 2005 рік (п’ять форм), яку цього року ломбарди публікуватимуть вперше.
Комплект форм (із змінами до типової форми фінансової звітності №5 „Примітки до річної фінансової звітності”, затвердженими наказом Міністерства фінансів України №602 від 28.10.2003 року), за необхідності, Редакція може Вам надіслати електронною поштою.

Разом з формами просимо надати „Візитку”, де зазначити:

• Повна назва і організаційно-правова форма
• Дата державної реєстрації
• Свідоцтво Держфінпослуг України про реєстрацію фінансової установи – серія, номер, дата видачі
• Ліцензія Мінфіну України – серія, номер, дата видачі
• Місцезнаходження
• Тел/факс:
• Електронна пошта
• Посада керівника, ПІБ (повністю)
• Головний бухгалтер, ПІБ (повністю)
• Дані про аудитора в контексті:
Достовірність фінансової звітності підтверджена висновком аудиторської фірми (аудитора) __________________, свідоцтво Аудиторської палати України про внесення до Реєстру суб’єктів аудиторської діяльності №_______ від _________________ , свідоцтво Держфінпослуг про внесення до реєстру аудиторів
серія А№____________ від ________________ року.

ВАРТІСТЬ ПУБЛІКАЦІЇ з врахуванням спеціальної 50-відсоткової знижки для ломбардів — 560 грн.

Також інформуємо, що редакція працює над черговим – вже шостим – випуском аналітичного українсько-англійського щорічного Альманаху „Страховий та інші фінансові ринки України”, який побачить світ у червні ц.р. і розповсюджуватиметься по Україні та за кордоном. На нашу думку, гідне місце в ньому має зайняти блок про діяльність Асоціації ломбардів і суб’єктів ринку. Звертаємося до Вас з пропозицією до 1 травня розглянути можливість участі у двох розділах Альманаху – аналітичному і презентаційному – і повідомити про це редакції.

Головний редактор Васильчук Ю.П.