„Финансовые Услуги”(аналітичний журнал), — єдині в Україні, які вже впродовж багатьох років висвітлюють становлення і розвиток ринку ломбардного кредитування.

Фінансово-економічний тижневик
Международный аналитический журнал

01004, Київ, вул. Пушкінська, 2-А, оф. 24;
тел/факс: (044) 238-68-39,238-68-38;
e-mail: ukrbiz@ukrbizn.kiev.ua

Шановні друзі!
Видавничий Дім „Фінанси та Економіка” та Всеукраїнська асоціація ломбардів, що співпрацюють з метою забезпечення ломбардів необхідною інформацією як про діяльність ломбардів, так і законодавчо-нормативною базою, звертають Вашу увагу на те, що розпочалася передплатна кампанія і ми вважаємо своїм обов’язком поінформувати Вас про фінансово-економічний щотижневик „Україна Business” та аналітичний журнал „Финансовые Услуги”, — єдині в Україні, які вже впродовж багатьох років висвітлюють становлення і розвиток ринку ломбардного кредитування.

„Україна Business” – офіційне видання Держфінпослуг України, яке вже 15 років успішно працює на інформаційному ринку і спеціалізується на постійному моніторингу всіх сегментів фінансового ринку.
Тижневик регулярно публікує інформацію про розвиток ломбардної галузі в цілому, інформує громадськість про діяльність Асоціації та її учасників. Провідні фахівці ломбардного ринку коментують процеси, які відбуваються на ринку ломбардного кредитування, діляться досвідом роботи.
Газета цікава та корисна не тільки фахівцям, працівникам ломбардів, а і широкому колу читачів, оскільки регулярно друкує матеріали про надання методичної допомоги в організації і розвитку діяльності ломбардів, інформує про проведення конференцій , семінарів, виставок та інших організаційних заходів, чергові загальні збори, та іншу необхідну для користувачів інформацію .
Тільки передплатники отримують інформаційно-аналітичний блок, в якому друкуються законодавчі та нормативні документи, зміни до них, методичні рекомендації та інше.

„Финансовые Услуги” – єдиний в Україні журнал аналітичного напрямку у цій сфері, вже 8 років надає фахівцям фінансового сектора актуальну інформацію.
Журнал виходить російською мовою і має репутацію видання професіоналів – для професіоналів фінансового ринку та бізнесменів.
Обидва видання мають високу репутацію у верхніх ешелонах влади (Верховна Рада, Кабінет Міністрів, профільні міністерства, відомства тощо).
Головні досягнення видань: репутація джерел достовірної інформації.
Основні переваги: оперативна подача інформації з перших рук.
Видання розповсюджуються по всій території України.
Передплату можна здійснити через „Укрпошту”, передплатні агенції і безпосередньо в редакції.

Назва видання Передплатний Передплатна ціна
індекс ( грн.)
на 6 міс. на12 міс.
„Україна Business” 61025 120 240
„Финансовые Услуги” 22668 120 240

З повагою,
ВД „Фінанси та Економіка” Ю.П. Васильчук