Державна податкова адміністрація вводить поняття невиїзної документальної перевірки з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства.

Державна податкова адміністрація

Наказ

"Про затвердження Порядку оформлення результатів невиїзних документальних, виїзних планових та позапланових перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства"
від 10.08.2005 N 327

Затверджено Порядок оформлення результатів невиїзних документальних, виїзних планових та позапланових перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства та визнано таким, що втратив чинність, наказ Державної податкової адміністрації України від 16.09.2002 N 429 "Про затвердження Порядку оформлення результатів документальних перевірок щодо дотримання податкового та валютного законодавства суб’єктами підприємницької діяльності – юридичними особами, їх філіями, відділеннями та іншими відокремленими підрозділами".

Незважаючи на зміну назви, новий Порядок так само, як і попередній, стосується дотримання законодавства суб’єктами господарювання – юридичними особами, їх філіями, відділеннями та іншими відокремленими підрозділами.

Відповідно до попереднього Порядку документальна перевірка проводилася за місцезнаходженням підприємства. Новим документом вводиться поняття невиїзної документальної перевірки – перевірки, яка проводиться в приміщенні органу державної податкової служби на підставі поданих податкових декларацій, звітів та інших документів, пов’язаних з нарахуванням і сплатою податків та зборів (обов’язкових платежів), незалежно від способу їх подачі.

Наказ зареєстрований в Міністерстві юстиції 25 серпня 2005 р. за N 925/11205 та набирає чинності 5 вересня 2005 року.