В рамках Програми підтримки членів ВАЛ з метою створення системи науково-методичної підтримки учасників Асоціації між Всеукраїнською Асоціацією ломбардів (ВАЛ) та Українським інститутом розвитку фондового ринку Київського національного економічного універ

Відповідно Договору ВАЛ та УІРФР зобов’язуються:
– Впроваджувати багатопрофільну систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців з питань ломбардної діяльності та фінансових послуг фінансових установ.
– Організувати видавництво навчально-методичної літератури з питань ломбардної діяльності та фінансових послуг фінансових установ.
– Здійснювати співробітництво у галузі науково-дослідних робіт з актуальних проблем ломбардної діяльності та фінансових послуг фінансових установ.
– Проводити спільні публічні заходи, PR-компанії, конференції тощо.
– Проводити одноденні навчальні семінари, практикуми та круглі столи, короткострокові навчальні програми – до двох тижнів.

Членам Всеукраїнської Асоціації ломбардів Інститут надає знижки щодо навчання їх працівників за навчальними програмами та при участі у семінарах, практикумах, ін. спільних заходах знижки у розмірі – 15 % від їх вартості.